“Krzywa Kamienica” – jest jedną z Pereł Łódzkich kamienic która została wzniesiona w 1890 roku w dzielnicy Starego Polesia. Budynek znajduje się u zbiegu ulic Lipowej i Próchnika w postaci wewnętrznej zabudowy naroża w łukowatej formie. W latach 2017-2019 budynek doczekał się gruntownej modernizacji za ideą nowych właścicieli którzy tchnęli życie w „Krzywą Kamienicę” by mogła ponownie zachwycać i gościć Państwa w nowej odsłonie, proponując dwadzieścia osiem zróżnicowanych i wyjątkowych w formie nieposiadających kątów prostych apartamentów.

Wszystkie Apartamenty wyposażono w klimatyzację, duże podwójne wygodne łóżka z dobrej jakości pościelą, część z nich posiada również balkony. Bezpłatny dostęp do szybkiego internetu oraz telewizji kablowej. Wewnętrzny zamykany parking, monitoring wokół obiektu, recepcję, windę na wszystkie kondygnacje. Profesjonalny poziom obsługi zapewnia Gościom wszystko, czego potrzebują, sprawiając, że poczują się "jak w domu". A nadto zrealizuje wszystkie państwa potrzeby w otoczeniu niepowtarzalnej atmosfery miejsca.

Ponadto doskonale zlokalizowane w niedalekiej odległości 900 metrów od reprezentacyjnej ulicy Piotrkowskiej, jednej z najdłuższych ulic handlowych w Europie. W odległości 800 metrów tętniącej życiem i dobrą energią dawnej fabryki oraz pałacem Izraela Poznańskiego, Manufaktury która aspiruje jako wizytówka miasta Łodzi.

 

GALERIA