KRZYWA KAMIENICA
Krzywa Kamienica jako architektoniczna zagadka. Dlaczego krzywa i o co z nią chodzi? Otóż nie posiadamy ani jednego kąta prostego, ANI JEDNEGO! Położona jest na łuku dwóch ulic, co przekłada się na jej wyjątkowość. W naszym obiekcie wszystko jest krzywe, począwszy od ścian, przechodząc przez personel, kończąc na nazwie restauracji Kzrywe Szklanki. Budynek pochodzi z 1890 roku, został odrestaurowany przez dwóch miłośników wydobywania wszystkiego, co najpiękniejsze ze starych kamienic. Całkowita przebudowa trwająca dwa lata, przyniosła efekty już w 2020 roku, zostając określona mianem Perły Łodzi.

Wynajmując nasze apartamenty, poczują się Państwo jak w domu. Zaglądając do szafek kuchennych, znajdziecie niezbędne wyposażenie do przygotowania sobie posiłku. Jeżeli najdzie Państwa ochota na wino – otwieracz i kieliszki będą już czekać! Łazienki wyposażone są w suszarki, ręczniki, bezpłatny żel i mydło. Nie zabraknie u nas dostępu do telewizji, internetu czy klimatyzacji.

Na parterze Krzywej Kamienicy do Państwa dyspozycji posiadamy restaurację serwującą śniadania, obiady, bogato wyposażony bar, parking, recepcję oraz salę konferencyjną. Od głównej ulicy Piotrkowskiej w Łodzi dzieli nas zaledwie 10 minut spacerkiem, natomiast do głównego centrum handlowego Manufaktura 800 metrów. Jeżeli postanowią Państwo obdarzyć nas zaufaniem i przenocować w Krzywej Kamienicy, to zrobimy wszystko   co w naszej mocy, aby nie chcieli Państwo nas opuścić.

 

RESTAURACJA

Restauracja Kzrywe Szklanki, powstała w czerwcu 2021 roku. Historia nazwy niestety nie jest zbytnio spektakularna, jest to literówka w czystej postaci którą tak pokochaliście, że ją zostawiliśmy. W tej chwili posiadamy 32 miejsc siedzących, które po ułożeniu w jednej sali dają możliwość organizacji przyjęcia do 25 osób. Do państwa dyspozycji będzie cała restauracja, bar z szerokim wyborem alkoholi oraz profesjonalna obsługa. Przyjmujemy również zamówienia na obsługę cateringową w innych obiektach.

Od godziny 7:30 do godziny 12:00 serwujemy dla Państwa śniadania w formie a’la carte, następnie przechodzimy w dział obiadów oraz kolacji, kończąc przy barze pijąc rozluźniającego drinka.

Organizujemy:
- imprezy firmowe,
- integracje,
- wigilie,
- komunie,
- urodziny,
- romantyczne kolacje,
- biznesowe śniadania.

GALERIA